Chemijos produktų dozatoriai

Kodas PavadinimasNuotrauka
GSNW Rankų dezinfektanto laikiklis.
Rankų dezinfektanto laikiklis.
MS MIKRO SPRAY sistema padeda efektyviai ir tiksliai nustatyti chemijos padavimą. Gali būti pajungiamos kelios chemijos priemonės. Patogus ir praktiškas naudojimas.
MIKRO SPRAY sistema padeda efektyviai ir tiksliai nustatyti chemijos padavimą. Gali būti pajungiamos kelios chemijos priemonės. Patogus ir praktiškas naudojimas.
HD HYDRO PUMP Dozatorius chemijos priemonėms. Pajungus šią priemonę, vyksta tikslus chemijos padavimas.
HYDRO PUMP Dozatorius chemijos priemonėms. Pajungus šią priemonę, vyksta tikslus chemijos padavimas.
LENT CHEM Lentyna chemijos priemonėms. Patogi ir praktiška lentynėlė purkštuvams naudoti.
Lentyna chemijos priemonėms. Patogi ir praktiška lentynėlė purkštuvams naudoti.
07.HP30V. BV RANKINĖ CHEMIKALŲ TIEKIMO POMPA. Rankinė pompa, leidžianti saugiai pumpuoti plovimo ar dezinfekavimo priemonės koncentratą į rankinį konteinerį, pvz. butelį, kibirą ar generatorių. Dozavimas – 15, 22 arba 30 ml vienu paspaudimu.
RANKINĖ CHEMIKALŲ TIEKIMO POMPA. Rankinė pompa, leidžianti saugiai pumpuoti plovimo ar dezinfekavimo priemonės koncentratą į rankinį konteinerį, pvz. butelį, kibirą ar generatorių. Dozavimas – 15, 22 arba 30 ml vienu paspaudimu.
PISTOL PILTOETAS. Tinklo vandens bei plovimo ar dezinfekavimo priemonių, tiekiamų iš žemo slėgio sistemų, pistoletas. Yra guminė apsauga, kuri yra labai gera izoliacija tuo atveju, jei yra naudojamas aukštos temperatūros vanduo, bei apsaugo nuo mechaninių sužalojimų. Gali būti naudojama su putojančiu įrenginiu.mėlyna, žalia, raudona, balta, geltona
PILTOETAS. Tinklo vandens bei plovimo ar dezinfekavimo priemonių, tiekiamų iš žemo slėgio sistemų, pistoletas. Yra guminė apsauga, kuri yra labai gera izoliacija tuo atveju, jei yra naudojamas aukštos temperatūros vanduo, bei apsaugo nuo mechaninių sužalojimų. Gali būti naudojama su putojančiu įrenginiu.
99.1115 HIGIENOS STOTIS. Higienos stotis yra montuojama tiesiogiai ant sienos, vanduo teikiamas tiesiogiai iš sistemos. Yra skirta tiekti plovimo ar dezinfekavimo priemones. Yra skalavimo funkcijos, savaiminis koncentrato dozavimas su atitinkamais purkštukais. Stotis turi 1,5 m ilgio koncentrato siurbimo sistemą, nerūdijantį 5 l talpos krepšį, skirtą chemijai, guma apsaugotą pistoletą bei maisto pramonei skirtą 15 metrų ilgio žarną. Taip pat yra stotys su 10, 20 ir 25 metrų ilgio žarnomis. Stoties korpusas taip pat yra naudojamas kaip žarnos pakaba.
HIGIENOS STOTIS. Higienos stotis yra montuojama tiesiogiai ant sienos, vanduo teikiamas tiesiogiai iš sistemos. Yra skirta tiekti plovimo ar dezinfekavimo priemones. Yra skalavimo funkcijos, savaiminis koncentrato dozavimas su atitinkamais purkštukais. Stotis turi 1,5 m ilgio koncentrato siurbimo sistemą, nerūdijantį 5 l talpos krepšį, skirtą chemijai, guma apsaugotą pistoletą bei maisto pramonei skirtą 15 metrų ilgio žarną. Taip pat yra stotys su 10, 20 ir 25 metrų ilgio žarnomis. Stoties korpusas taip pat yra naudojamas kaip žarnos pakaba.
06.CMP.15 HIGIENOS STOTIS „MULTICLEAN“. Dviejų rūšių plovimo priemonių stotis uždarytame korpuse montuojama tiesiogiai ant sienos, vanduo teikiamas tiesiogiai iš sistemos, taip pat tiekiamas suspaustas oras. Yra skirta tiekti plovimo ar dezinfekavimo priemones. Yra galimybė gaminti putas, purkšti ar skalauti. Yra savaiminis koncentrato dozavimas su atitinkamais purkštukais. Stotis turi nerūdijančio plieno putojimo, purškimo ir skalavimo įrenginį, 1,5 m ilgio koncentrato siurbimo sistemą, 2 nerūdijančius 5 l talpos krepšius, skirtus chemijai, ir maisto pramonei skirtą 15 metrų ilgio žarną. Taip pat yra stotys su 10 ir 20 metrų ilgio žarnomis. Stoties korpusas taip pat yra naudojamas kaip žarnos pakaba.
HIGIENOS STOTIS „MULTICLEAN“. Dviejų rūšių plovimo priemonių stotis uždarytame korpuse montuojama tiesiogiai ant sienos, vanduo teikiamas tiesiogiai iš sistemos, taip pat tiekiamas suspaustas oras. Yra skirta tiekti plovimo ar dezinfekavimo priemones. Yra galimybė gaminti putas, purkšti ar skalauti. Yra savaiminis koncentrato dozavimas su atitinkamais purkštukais. Stotis turi nerūdijančio plieno putojimo, purškimo ir skalavimo įrenginį, 1,5 m ilgio koncentrato siurbimo sistemą, 2 nerūdijančius 5 l talpos krepšius, skirtus chemijai, ir maisto pramonei skirtą 15 metrų ilgio žarną. Taip pat yra stotys su 10 ir 20 metrų ilgio žarnomis. Stoties korpusas taip pat yra naudojamas kaip žarnos pakaba.
01.M15 PUTOJANTI HIGIENOS STOTIS. Putojanti higienos stotis uždarytame korpuse, montuojama tiesiogiai ant sienos, vanduo tiekiamas tiesiogiai iš sistemos, taip pat tiekiamas suspaustas oras. Yra skirta plovimo ar dezinfekavimo priemonėms tiekti tankių putų pavidalu. Yra skalavimo funkcija bei savaiminis koncentrato dozavimas su atitinkamais purkštukais. Stotis turi nerūdijančio plieno putojimo įrenginį, 1,5 m ilgio koncentrato siurbimo sistemą, nerūdijantį 5 l talpos krepšį, skirtą chemijai, ir maisto pramonei skirtą 15 metrų ilgio žarną. Taip pat yra stotys su 10 ir 20 metrų ilgio žarnomis. Stoties korpusas taip pat yra naudojamas kaip žarnos pakaba.
PUTOJANTI HIGIENOS STOTIS. Putojanti higienos stotis uždarytame korpuse, montuojama tiesiogiai ant sienos, vanduo tiekiamas tiesiogiai iš sistemos, taip pat tiekiamas suspaustas oras. Yra skirta plovimo ar dezinfekavimo priemonėms tiekti tankių putų pavidalu. Yra skalavimo funkcija bei savaiminis koncentrato dozavimas su atitinkamais purkštukais. Stotis turi nerūdijančio plieno putojimo įrenginį, 1,5 m ilgio koncentrato siurbimo sistemą, nerūdijantį 5 l talpos krepšį, skirtą chemijai, ir maisto pramonei skirtą 15 metrų ilgio žarną. Taip pat yra stotys su 10 ir 20 metrų ilgio žarnomis. Stoties korpusas taip pat yra naudojamas kaip žarnos pakaba.
04.CAM.I24 „24L i 50L KO“ GENERATORIUS. Generatorius yra skirtas tiekti plovimo ir dezinfekavimo priemones idealių tankių putų pavidalu. Šiais metodais galima efektyviai ir saugiai, taip pat labai ekonomiškai valyti ir dezinfekuoti gamybinius paviršius maisto prekių sektoriuje. Yra putojimo įrenginys bei du putų ir vienas purškimo antgaliai, mėlyna maisto pramonei skirta žarnai. Atitinka CE normas.
„24L i 50L KO“ GENERATORIUS. Generatorius yra skirtas tiekti plovimo ir dezinfekavimo priemones idealių tankių putų pavidalu. Šiais metodais galima efektyviai ir saugiai, taip pat labai ekonomiškai valyti ir dezinfekuoti gamybinius paviršius maisto prekių sektoriuje. Yra putojimo įrenginys bei du putų ir vienas purškimo antgaliai, mėlyna maisto pramonei skirta žarnai. Atitinka CE normas.
99.481 ŽEMO SLĖGIO PUTAS GAMINANTIS ĮRENGINYS. Žemo slėgio putas gaminantis įrenginys yra montuojamas vandens sistemos pagrindu. Idealiai tinka tiekti plovimo ar dezinfekavimo priemones putų pavidalu ant nedidelių paviršių, pvz., ant įrenginių, įrangos, sienų, grindų. Koncentratas yra dozuojamas purkštukais. Putas gaminančio įrenginio sudėtyje yra pistoletas su sujungimu, 2,8 l talpos koncentrato rezervuaras. Putas gaminantis įrenginys taip pat gali būti su 1,4 l talpos rezervuaru, įvairaus ilgio žarnomis ir sienos pakaba.
ŽEMO SLĖGIO PUTAS GAMINANTIS ĮRENGINYS. Žemo slėgio putas gaminantis įrenginys yra montuojamas vandens sistemos pagrindu. Idealiai tinka tiekti plovimo ar dezinfekavimo priemones putų pavidalu ant nedidelių paviršių, pvz., ant įrenginių, įrangos, sienų, grindų. Koncentratas yra dozuojamas purkštukais. Putas gaminančio įrenginio sudėtyje yra pistoletas su sujungimu, 2,8 l talpos koncentrato rezervuaras. Putas gaminantis įrenginys taip pat gali būti su 1,4 l talpos rezervuaru, įvairaus ilgio žarnomis ir sienos pakaba.
03.B1F16 CHEMIKALŲ MAIŠYTUVAS „PROMIX“. Chemikalų maišytuvas yra montuojamas ant sienos bei prijungiamas prie vandens sistemos. Idealiai tinka plovimo įrenginiams, šluotų vežimėliams, kibirams, buteliams, purkštuvams. Automatinis darbinio tirpalo dozavimas purkštukų rinkinių diapazone nuo 0,7 iki 25 %. Maišytuvas yra įjungiamas prilaikant ar blokuojant paleidimo mygtuką. Galima paruošti atitinkamai 4, 16 ir 30 l per minutę. Galima maišyti 4 priemones.
CHEMIKALŲ MAIŠYTUVAS „PROMIX“. Chemikalų maišytuvas yra montuojamas ant sienos bei prijungiamas prie vandens sistemos. Idealiai tinka plovimo įrenginiams, šluotų vežimėliams, kibirams, buteliams, purkštuvams. Automatinis darbinio tirpalo dozavimas purkštukų rinkinių diapazone nuo 0,7 iki 25 %. Maišytuvas yra įjungiamas prilaikant ar blokuojant paleidimo mygtuką. Galima paruošti atitinkamai 4, 16 ir 30 l per minutę. Galima maišyti 4 priemones.
99.1P02 CHEMIKALŲ MAIŠYTUVAS „ACCUDOSE“. Chemikalų maišytuvas yra tvirtinamas ant sienos bei prijungiamas prie vandens sistemos. Idealiai tinka plovimo įrenginiams, šluotų vėžimėliams, kibirams, buteliams, purkštuvams. Automatinis darbinio tirpalo dozavimas purkštukų rinkinių diapazone nuo 0,2 iki 25 %. Maišytuvas yra įjungiamas prilaikant paleidimo mygtuką. Įvairūs modeliai leidžia paruošti atitinkamai 4, 16 ir 19 l per minutę.
CHEMIKALŲ MAIŠYTUVAS „ACCUDOSE“. Chemikalų maišytuvas yra tvirtinamas ant sienos bei prijungiamas prie vandens sistemos. Idealiai tinka plovimo įrenginiams, šluotų vėžimėliams, kibirams, buteliams, purkštuvams. Automatinis darbinio tirpalo dozavimas purkštukų rinkinių diapazone nuo 0,2 iki 25 %. Maišytuvas yra įjungiamas prilaikant paleidimo mygtuką. Įvairūs modeliai leidžia paruošti atitinkamai 4, 16 ir 19 l per minutę.
   
 
Susisiekite dėl dominančių paslaugų:
* - laukai turi būti užpildyti
Naujienos
 
Adresas: Buivydiškių g.118, Zujūnai, LT-14160 Vilniaus r. sav.
Telefonas: (8-5) 233 87 37, 8 620 88433, Faksas: (8-5) 210 52 79
El. paštas: info@antagute.lt
© UAB "Antagutė" 2018. Visos teisės saugomos.  Sukūrė: